Suknie ślubne

Moja biała suknia na Mój Ślub

Suknie ślubne w Warszawie

Suknia ślubna la sposa fedraSuknia ślubna stanowi dość duże wyzwanie dla każdej z Pań. Wybór garnituru ślubnego to równie trudna sprawa. Powinien on prezentować się perfekcyjnie, być modnym, a jednocześnie współgrać z kreacją ślubną Panny Młodej.

Są pary, które dość po macoszemu traktują ubiór Pan Młodego, jakby mężczyzna był tylko dodatkiem do ślubu.

Prawda jak zwykle leży po środku. Owszem suknia ślubna skupia najwięcej spojrzeń wszystkich gości, ale jeśli obok takowej idealnej Pani Młodej stanie groteskowy pan w koszmarnym, tanim i źle skrojonym garniturze – cały urok pryska jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Odpowiedzmy sobie na pytanie: czy tego właśnie chcemy?

Najlepiej nie zostawiać samego Pana Młodego z problemem wyboru garnituru ślubnego, bo zakładam, iż przeciętny pan Kowalski jak każdy typowy mężczyzna nie lubi, a często wręcz nie znosi zakupów.

Dla większości z nich Drogie Panie kupowanie garnituru jest największym koszmarem. U kobiet rzecz się ma zupełnie odwrotnie. Suknie ślubne w Warszawie to dla przyszłej małżonki raj wart kilku godzin zwiedzania! szczególnie, gdy mamy do czynienia z nowościami.  Suknie ślubne 2009 to zachwycająca wprost kolekcja mody ślubnej!

Jeśli już Pan ma towarzystwo i pomoc w zakupach na co warto zwracać uwagę przy wyborze garnituru?

Gdy Twój Mężczyzna przymierza marynarkę zwróć uwagę jak czuje się, gdy jest ona zapięta. Marynarka nie może być za ciasna, ani za duża. Zwróć też uwagę na detale: wykończenia kieszeni i guziki. Pilnuj swego mężczyznę, by przymierzał garnitur z butami, które będzie nosił tego dnia lub o podobnej wysokości obcasa.

To bardzo ważne. Spodnie, które są dobrze dobrane mają nogawki o długości sięgającej połowy obcasa. Zmuś go by kucnął w nowych spodniach albo założył nogę na nogę. Spodnie nie mogą krępować ruchów. Jeśli nic takiego się nie dziej, to znak, inż dokonaliście udanych zakupów, a Twe doradztwo nie poszło na marne.

Apeluję: pomóżmy naszym mężczyznom w w zakupach ślubnych!

Jeśli nadal nie wiesz, że Twój facet ma problem z tego typu sprawunkami może powinnaś się zastanowić, czy faktycznie to właściwa pora na ślub, skoro tak mało wiesz o swym przyszłym małżonku…

RSS 2.0 | Trackback | Skomentuj ten wpis

Dodaj swój komentarz

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>